Search here...
TOP

 

Grunt to doświadczenie !

Dotychczas odwiedziliśmy wspólnie 22 państwa na 4 kontynentach. Wszystkie podróże planujemy i realizujemy na własną rękę. Odbyliśmy miesięczną podróż po Ameryce Południowej i 3 miesięczną po Azji. Zdobyliśmy Dach Afryki, pięciotysięcznik w Gruzji i przemierzyliśmy nie jeden górski szlak. Doświadczenia nam nie brakuje. Chętnie się nim podzielimy lub zrealizujemy coś nowego !

Co proponujemy ?

Po pierwsze opowiadamy. Największym szczęściem jest móc się dzielić tym, co się kocha, dlatego chętnie opowiadamy o naszych podróżach. Praktycznie, ciekawie i szczerze ! Jedną z naszych prelekcji jest opowieść o Ameryce Południowej.

Po drugie, trzecie i piąte. Pomysłów nam nie brakuje, więc chętnie:

Przetestujemy sprzęt. Czy to w podróży, czy w górach. Zabierzemy, sprawdzimy, przetestujemy obfotografujemy i opiszemy 🙂

Napiszemy artykuł lub recenzję. Na naszym blogu dzielimy się różnymi informacjami, ale też polecamy miejsca czy rzeczy. Robimy to tylko wtedy, kiedy mam pewność co do jakości i sprawdziliśmy to na własnej skórze. Jeśli więc interesuje Cię tego typu współpraca pisz !

Burza mózgów

Przede wszystkim jesteśmy otwarci i chętni. Podróże i góry to nasza największa pasja. Robimy to co kochamy, więc zawsze angażujemy się na 100%. Masz ochotę zaprosić nas na spotkanie ? Interesuje cię inna współpraca ? Koniecznie napisz do nas. Czekamy !

nieprzerwanemarzenia@gmail.com

Razem zrobimy coś fajnego 🙂

 

0 Udostępnień