Search here...
TOP

Cześć,

Skoro tu dotarłeś to znaczy, że chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o nas. Bardzo nam miło, a więc do rzeczy. Tu Hania i Grześ, a raczej Hanuczka i Berwidek. 🙂 Małżeństwo z 3-letnim stażem, które wyszło z założenia, że marzenia są po to żeby je spełniać. Niezależnie od przeciwności losu. Tych podróżniczych nam nie brakuje, ruszyliśmy więc nasze cztery litery z kanapy na 4 piętrze małego mieszkanka i odkrywamy świat. Raczej tanio i zdecydowanie na własną rękę. Nasze wielkie podróże zaczęły się od wyjazdu do Nepalu . To było absolutne spełnienie marzeń i tak na fali od 4 lat działamy dalej. Dotychczas odwiedziliśmy 22 państwa na 4 kontynentach (stan na 2019 r.) w tym zrealizowaliśmy miesięczną podróż po Ameryce Południowej i 3 miesięczną po Azji.

Trochę więcej o nas

Hania – Uwielbiam planować i organizować. Należę do ludzi, którzy robią coś na 100% albo nie robią tego wcale. Znajomi mówią że jestem głośna (to po mamie). Zbyt długie siedzenie w domu doprowadza mnie do szału. Od dziecka nauczona że zamiast kupować nowe meble, lepiej gdzieś wyjechać. Muszę mieć na co czekać, wiec kończąc jedną podróż, planuje kolejną. Kocham podróże ale nader wszystko kocham góry, po których chodziłam będąc jeszcze w brzuchu mamy. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, a na co dzień pracuję z osobami niepełnosprawnymi na Warsztatach Terapii Zajęciowej. Od 2017 roku szczęśliwa mężatka. To właśnie mój mąż jest dla mnie najlepszym partnerem w górach, towarzyszem podróży i motorem napędowym do planowania kolejnych wojaży.

 

 

 

Grzesiek (Berwidek): W przeciwieństwie do mojej żony raczej bezstresowo podchodzę do życia, wychodzę z założenia, że stres skraca życie. Pracy się nie boje, w życiu robiłem różne rzeczy. Trochę w kraju trochę za granicą. Na całe szczęście wróciłem i poznałem moja drugą połówkę, w której nieustannie jestem zakochany. Marzy mi się rzucić wszystko, kupić kampera, w ostateczności mercedesa W 123 ( to „beczka” z duszą) i wyjechać w świat z moimi dziewczynami. Jestem smakoszem piwa i miłośnikiem zespołu Pink Floyd. Z całego planowania podróży mnie wystarczy informacja dokąd lecimy. Moją działką są zdjęcia i amatorskie filmiki z naszych nie przerwanie spełniających się marzeń.

 

 

 

 

 

Nie mogło zabraknąć i jej !

Kori: jestem kundelkiem choć  mówią że podobna do Pinczera. Przygarnęli mnie ze schroniska, mam krzywa łapę i wszystkiego się boje. Uwielbiam biegać za piłeczką i jeździć z nimi dokądkolwiek, wiec na słowo wycieczka reaguje ze zdwojonym entuzjazmem. Choć nie wszędzie chcą mnie ze sobą zabierać to mam na swoim koncie trochę wyjazdów i górskich wędrówek. Wlazłam nawet na dwutysięcznik w Alpach. W wolnej chwili nie mam nic przeciwko wylegiwaniu się w łóżku moich właścicieli.

Skąd Nieprzerwanemarzenia.pl ?

W 2015 roku będąc na targach książki w Krakowie, miałam zaszczyt spotkać Pana Marka Kamińskiego. Raczej nikomu nie trzeba przedstawiać tej postaci. Spotkanie było zupełnie przypadkowe, a Pan Marek nie rozdawał autografów, nie był gwiazdą targów, wpadł przelotem. Mnie jednak udało się zamienić z Nim kilka słów, a na pamiątkę zostawił mi wpis w swojej książce:

„Hani aby nigdy nie zapomniała o swoich marzeniach”.

Mały gest, wielki krok

Faktycznie ten wpis w książce wiele zmienił. Od tego momentu przestaliśmy czekać na lepsze czasy, a marzenia zaczęliśmy urzeczywistniać krok po kroku. Tych podróżniczym mamy całą listę, więc nieprzerwanie je realizujemy 🙂

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania ? Chcesz zaczerpnąć podróżniczej porady o miejscach przez nas odwiedzanych ? A może o górskich wyprawach ? Napisz do nas ! Czekamy 🙂

nieprzerwanemarzenia@gmail.com

Hania & Grześ

 

0 Udostępnień